O nás

Ahoj lidičky,

    jsem Baba Jaga a vítám Vás na stránkách mé chaloupky. Moje chaloupka leží v nevýchodnější části Krkonoš v pohádkovém místě Prkenný Důl u Žacléře. Najdete mě přímo v centru lyžařského areálu. Určitě mě neváhejte navštívit. Jizbičky mám samozřejmě stylové, to budete čučet!!!

     Nejdříve si Vás uložím, pak vykrmím ve své hospůdce a pak šup do pece. No když utratíte nějaké ty zlaťáčky, strkat Vás nikam nebudu., protože se určitě ještě někdy vrátíte a zlaťáčky, ty já miluju ... to víte, doba je zlá a už ani kouzla nestačí. Budu se na Vás moc těšit !!!

Umístění a dostupnost objektu

    Chaloupka leží přímo v centru lyžařského areálu Prkenný Důl - Žacléř asi 10 km za Trutnovem.Autem máte možnost přijet až ke mně a vaše autíčko zaparkovat hned vedle chaloupky na našem parkovišti.

Letní aktivity

     Jóó v létě to je klídek. Žádnej les Řáholec s poblázněným Rumcajzem. Pěkná pohoda a romantické procházky za teplých večerů. Pro ty aktivní neposedy mám připraveny pěkně náročné pěší tůry na hřebeny Rýchor a bikery pošlu zkoumat terén až do sousedních krajů někde nad Pecí a Černou Horou. Alespoň jim bude večer chutnat venkovní grilovačka.

Zimní  aktivity

     Jsem Baba Jaga a miluju zimu, lyže, prkno a taky dědu Mráze. Ale tajně, ha ha ha. Koště schovám do komory, sjezdovku mám přímo za komínem, takže když vytáhnu svoje prkýnka, dofrčím na nich "až do brlohu". Pro každého, kdo je milovníkem zimních sportů , nabízí umístění chaloupky v centru lyžařského areálu, ideální místo pro zimní sporty - sjezdové ale i běžecké. Je možné využít lyžařské školy a dětské školičky a případně dalších zimních outdorových aktivit, jako např. snowtubing, jízda na sněžném skútru a mnohé další ve spolupráci se sportovní vzdělávací agenturou .
    

Celoroční aktivity

   Firemní akce: Jak tomu dnes všichni ti "študovaní manažeři"  říkají ??? Firemní akcičky, výjezdní zasedání, školení nebo něco jako teambuilding ??? Nebojte se pání ředitelé, já se ten Váš " team" postarám. Moji slouhová Vám připraví rautíček jako z pohádkové hostiny, komůrky vyzdobí a jestli budete chtít trochu ty své ovečky unavit a stmelit do pořádně fungujícího týmu, jsou tady přece kolegové, kteří pro Vás uspořádají program přesně podle vašich představ.

      Tak nesedět, nelelkovat aktivně do práce !!!